Aktualności

02-10-17

Oferta pracy - Konstruktor

Opis stanowiska:
• Projektowanie maszyn i urządzeń
• Projektowanie i wdrażanie prototypów nowych urządzeń
• Analiza i optymalizacja konstrukcyjna istniejących oraz nowych prototypów
• Sporządzanie dokumentacji technicznej 3D oraz dokumentacji wykonawczej 2D.
• Inwentaryzacja i pomiary u klientów
• Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji techniczno-ruchowej wdrażanych maszyn i urządzeń
• Współpraca z zespołem monterów i rozwiązywanie problemów wynikłych w trakcie montażu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
• Doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Dobra znajomość oprogramowania INVENTOR, AutoCad, MS Office
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Wiedza w zakresie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych
• Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu,dyspozycyjność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilną formę zatrudnienia
• Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii
• Duże pole do samodzielnego działania

Pakiet socjalny ( ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

wstecz