Aktualności

02-10-17

Oferta pracy - Spawacz TIG / MAG

Opis stanowiska pracy
Firma MEGA Sp. z o.o. z Bełżyc specjalizuje się w produkcji maszyn dla przemysłu spożywczego, świadczy również usługi cięcia laserowego, gięcia blach, szkiełkowania, frezowania tworzyw sztucznych, walcowania oraz spawania. Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: SPAWACZ TIG / MIG. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie zleconych konstrukcji.

Oczekiwania od kandydata:
- wymagane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (min. pół roku),
- mile widziane doświadczenie w zakresie spawania stali nierdzewnej (TIG) oraz stali węglowej (MIG),
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- kontrola jakości wykonanych elementów,
- umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi: suwmiarka,
- rzetelność, samodzielność, sumienność, dokładność,
- możliwości pracy w systemie 3 zmianowym (aktualnie 1 zmiana),
- przestrzegania wewnętrznych procedur działania firmy,
- znajomość podstawowych gatunków blach (stal czarna, nierdzewna, aluminium),

Oferujemy:
- współpraca w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
- szkolenie stanowiskowe,
- wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stażu pracy Kandydata.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: praca (maIpa) megabelzyce.pl (z dopiskiem w temacie: SPAWACZ TIG / MIG).

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

wstecz