Firma

Firma MEGA Sp. z o. o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem projektowo-produkcyjnym założonym w 1996 roku. Cechuje nas dynamiczny rozwój połączony z ciągłym ulepszaniem produktów, osiąganym dzięki wytrwałości i zaangażowaniu naszej wykwalifikowanej kadry.

MEGA Sp. z o. o. wywodzi się z Lubelszczyzny, charakteryzującej się przetwórstwem najwyższej jakości owoców i warzyw. Dzięki stałej współpracy z przetwórcami, pozyskaliśmy unikalne doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji maszyn dla dużych zakładów przetwórczych, jak również małych przedsiębiorstw i gospodarstw domowych. Dedykowany Dział Rozwoju nieustannie dba o zapewnianie najnowszych i najlepszych rozwiązań technicznych i technologii stosowanych w branży przetwórstwa spożywczego.

Na przestrzeni wielu lat działalności zrealizowaliśmy ogromną liczbę projektów, zarówno dla polskich, jak i dla zagranicznych Klientów. Zaufanie Odbiorców udało nam się pozyskać dzięki niezawodności i doskonałej jakości naszych urządzeń. Wdrażając innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji i sterowania maszyn, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom zwiększoną wydajność linii produkcyjnych, przy jednoczesnej redukcji kosztów na skutek zmniejszonej energochłonności. Warto podkreślić, że to właśnie optymalizacja procesu przetwórstwa, połączona z unowocześnieniem urządzeń realizujących ten proces, daje realną możliwość osiągnięcia sukcesu w coraz bardziej wymagających warunkach rynkowych.

Licząc na przyszłą owocną współpracę, pozostajemy z wyrazami szacunku.

  Prezes Zarządu dr inż.  

Poznaj nas bliżejReferencje

Nasze certyfikaty