ABOUT US

Firma MEGA od ponad 25 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn oraz kompletnych linii produkcyjnych dla branży przetwórstwa spożywczego, jak i innych gałęzi przemysłu.

Rozpoczynając swoją działalność w 1996 roku firma liczyła 3 pracowników. Dynamiczny rozwój połączony z ciągłym ulepszaniem produktów, osiąganym dzięki wiedzy, wytrwałości i zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry sprawił, że firma jest obecnie numerem 1 w Polsce w obszarze przetwórstwa mrożonych owoców i warzyw, zatrudniającą ponad 90 pracowników.

Zdobywane przez lata unikalne doświadczenie w zakresie realizacji maszyn zarówno dla dużych zakładów przetwórczych, jak również małych przedsiębiorstw sprawia, że klienci firmy MEGA w każdej chwili mogą liczyć na eksperckie i w pełni kompleksowe doradztwo w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych dla przemysłu spożywczego.

Tylko w ciągu ostatniego roku hale produkcyjne firmy MEGA opuściło ponad 450 maszyn, a urządzenia firmy pracują na 4 kontynentach.

MEGA jest jednym z kluczowych pracodawców w regionie, a pracownicy MEGA na co dzień projektują i wdrażają rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne klientów w całej Polsce i na świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Egipcie i niemal całej Europie.

o-mega-4

Jak pracujemy?

Wyjątkowe standardy jakości potwierdzone certyfikatami, sprawiają, że możemy pochwalić się najwyższą jakością produktów i usług. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wśród klientów w wielu krajach świata na wszystkich kontynentach. Na całym świecie nasi klienci będą mogli liczyć na fachowe doradztwo i kompleksową obsługę w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologii dla przemysłu spożywczego w szczególności przetwórstwa warzyw, owoców i grzybów.

Indywidualne podejście sprawia, że proponujemy wsparcie dopasowane do potrzeb Państwa biznesu.

Od wielu lat MEGA reg­u­larnie uczest­niczy w najważniejszych lokalnych, jak i zagranicznych wydarzeni­ach branżowych. Firma bierze czynny udział w tar­gach, sym­poz­jach oraz konferencjach, podczas których rozwiązania firmy cieszą się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele MEGA corocznie odwiedzają kluczowe wydarzenia takie jak:

Fresh Business Expo Kijów, Fruit Logistica Berlin, Polagra, McFruit, Anuga Food Tech, World Food Uzbekistan, Pieczarkalia „Viva La Pieczarka” oraz inne.

MEGA posiada liczne certyfikaty, w tym ISO 9001, ISO 14001, ISO PN-N-18001, tytuł marki „Lubelskie”, certyfikat Firmy Przyjaznej Nauce oraz patenty m.in. dla urządzenia separator rokitnika.

Oprócz produkcji maszyn do przemysłu spożywczego, MEGA świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Firma oferuje pełen zakres usług cięcia stali konstrukcyjnej, nierdzewnej jak i metali kolorowych.

MEGA LASER zapewnia nowoczesne procesy obróbki rur oraz profili dzięki wycinaniu laserowemu w technologii 3D, co daje możliwość uzyskania różnych kształtów, giętych detali oraz skomplikowanych konstrukcji, dostarczając najwyższą jakość wykonywanych detali oraz najkrótsze czasy realizacji zleceń.

o-mega-3
Realizujemy projekty
na całym świecie!

Tylko w ciągu ostatniego roku hale produkcyjne firmy MEGA opuściło ponad 450 maszyn, a nasze urządzenia pracują na 4 kontynentach.

serwis

SERWIS

MEGA posiada własny, wyspecjalizowany dział serwisowy, który tworzą technicy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań dla przemysłu spożywczego Dzięki wiedzy i pełnemu zapleczu technicznemu nasi Eksperci służą pomocą we wszystkich sprawach związanych z działaniem Państwa maszyn.

W MEGA rozumiemy trudności związane z przestojami ze względu na napięte terminy i konieczność realizowania ciągłości procesów produkcyjnych.

U nas zgłoszenia serwisowe przyjmowane są telefonicznie lub mailowo przez Dział Serwisu. Naprawy wykonywane są na terenie kraju oraz za granicą w większości realizujemy w ciągu 24 h od momentu zgłoszenia.

Dział Serwisowy MEGA to:

  • całodobowa dostępność i natychmiastowa obsługa zgłoszeń
  • możliwości zdalnej diagnostyki podczas video rozmowy jak również i serwis na miejscu u Klienta
  • przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne
  • katalog części zamiennych

DZIAŁ SERWISU

Chciałbyś zadać pytanie lub uzyskać informację od jednego z naszych ekspertów zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z naszym Działem Serwisowym

tel.: +48 81 516 20 03 wew. 37
e-mail serwis@megabelzyce.pl

kom: +48 507-192-440

KARIERA

Naszym kapitałem są przede wszystkim ludzie, profesjonalni, zaangażowani, pełni pasji, z doświadczeniem i energią do działania. Kreatywni i otwarci na potrzeby Klientów!

MEGA jest zespołem, który stawia na dobre relacje i docenia wzajemne wsparcie.

Doceniamy kreatywność, nieustanny rozwój i zaangażowanie pracowników.

Wierzymy, że będąc gwarantem stabilnego zatrudnienia i optymalnych warunków pracy budujemy przestrzeń, w której jest miejsce na rozwój, ambitne cele i odważne wyzwania.

W naszej firmie możesz rozpocząć swoją drogę zawodową lub rozwinąć dotychczasową karierę.

Chciałbyś pracować z nami? Wyślij nam swoją aplikacje na: praca@megabelzyce.pl

Może szukamy właśnie Ciebie!

kariera

CERTYFIKATY

Nasze maszyny posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015

Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 18001:2004

Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 14001:2015

Znak jakości "Marka Lubelskie"

PROJEKTY UNIJNE

Bierzemy aktywny udział w wybranych projektach unijnych

Tytuł: Opracowanie innowacyjnych technologii kompleksowej utylizacji odpadów generowanych w trakcie tuczu trzody chlewnej
Zakres i cele: Celem projektu jest zmniejszenie negatywnych skutków prowadzenia intensywnej produkcji trzody chlewnej na środowisko poprzez opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii obniżających emisje gazów szkodliwych i cieplarnianych
Okres realizacji: 01.06.2016 – 31.10.2019
Budżet: 14 302 000,00

Tytuł: Instalacja fotowoltaiczna w firmie Mega Sp. z o.o.
Zakres i cele: Celem projektu jest wybudowanie instalacji fotowoltaicznej do wytwarzania energii elektrycznej z OZE. Inwestycja ma na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenie efektywności energetycznej. Co będzie miało pozytywny wpływ na środowisko naturalne.
Okres realizacji: 04.01.2021 – 31.12.2021
Budżet: 178 350,91

Tytuł: Opracowanie innowacyjnego kombajnu do zbioru brokułów
Zakres i cele: Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie do produkcji innowacyjnego kombajnu do zbioru brokułów, co będzie sprzyjać zarówno podniesieniu konkurencyjności plantatorów warzyw, jak i wytwórców maszyn rolniczych.
Okres realizacji: 01.09.2016 – 26.10.2020
Budżet: 2 135 112,74

PLANOWANY PROJEKT:

Cel główny: Głównym celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności oraz zdolności produkcyjnej firmy Mega Sp. z o.o. dzięki nabyciu innowacyjnej technologii procesowej jaką jest Product Design and Manufacturing Collection od Dawcy Technologii MAT CAD-IT Sp. z o.o. oraz zaangażowaniu własnego potencjału kadrowego w celu jej wdrożenia. Wnioskodawca planuje nabycie i wdrożenie technologii tj. Product Design and Manufacturing Collection w terminie 01.01.2022 – 31.10.2022 roku.
Kwota dofinansowania (w PLN): 314781.93
Wydatki całkowite: 553116.82

zestawienie-ue

Bądźmy w kontakcie

Porozmawiajmy. Chciałbyś zadać pytanie lub uzyskać informację od jednego z naszych ekspertów zapraszamy do kontaktu.

Dobierzemy indywidualnie parametry techniczne i wydajność urządzenia do Twoich potrzeb!