MEGA LASER

Nowoczesne procesy obróbki rur oraz profili. Wycinanie laserowe w technologii 3D.

mega-laser-2

Firma MEGA jest innowacyjnym przedsiębiorstwem projektowo – produkcyjnym założonym w 1996 roku. Cechuje nas dynamiczny rozwój połączony z ciągłym ulepszaniem produktów i usług, osiąganym dzięki wytrwałości i zaangażowaniu naszej wykwalifikowanej kadry. Oferujemy pełen zakres usług cięcia stali konstrukcyjnej, nierdzewnej jak i metali kolorowych.

Pracujemy również w:

  • cięciu blach ze stali nierdzewnej i stali czarnej
  • gięciu blach ze stali nierdzewnej i czarnej na prasach krawędziowych.

Zapewniamy nowoczesne procesy obróbki rur oraz profili dzięki wycinaniu laserowemu w technologii 3D, co daje możliwość uzyskania różnych kształtów, giętych detali oraz skomplikowanych konstrukcji. MEGA LASER zapewnia najwyższą jakość wykonywanych detali oraz najkrótsze czasy realizacji zleceń.

Usługi wykonujemy na nowoczesnym urządzeniu 3D BLM Adige Lasertube LT7, które łączy wszystkie najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie cięcia laserowego. To jedna z najbardziej zaawansowanych sterowanych numerycznie wycinarek do rur i profili na rynku.

Realizujemy zlecenia z materiału własnego lub z materiału powierzonego. Dzięki posiadanej eksperckiej wiedzy w zakresie obróbki laserowej, eksperci MEGA LASER służą wsparciem i odpowiedzą na Państwa pytania techniczne.

WYBRANE REALIZACJE

Bądźmy w kontakcie

Porozmawiajmy. Chciałbyś zadać pytanie lub uzyskać informację od jednego z naszych ekspertów zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź nas!

uslugi@megabelzyce.pl
+48 502 508 224
+48 (81) 516 20 03 wew. 19

Obserwuj MEGA LASER